הטכניון ואונ' קורנל יקימו את האונ' ליזמות בנ"ימוצרי אבטחה ובטיחות לרכבותאיך מגשימים את החלום להרחיב את העסק לארה"ב?יצרן תחליפי חלב מחפש מפיץ בישראלראש עיריית ניו יורק חנך פארק מדע מתקדם במנהטןNew York First – השער לעסקים במדינת ניו יורקמדינת ניו יורק ב-"רואים עולם"מבני תעשייה/מסחר גדולים פנויים ברחבי מדינת נ"יניו יורק סיטי שומרת על דירוגה כעיר מובילה לעסקיםיצרן מפרקים מלאכותיים לתעשיית האורטופדיה מחפש יבואן בישראליצרן כימיקלים לתעשיית המנועים מחפש מפיץ בישראל 
 
לעשות עסקים

תמריצים עסקיים והטבות מס
מדינת ניו יורק מציעה כיום תמריצים עסקיים יוצאים מן הכלל למשקיעים. תמריצים אלה נועדו לסייע בבחירת אתר נדל"ן, הקמת מרכזי פעילות חדשים, הרחבה של מתקנים קיימים, או שדרוג של פעילות קיימת. הסיוע הפיננסי מותאם לגודלם והיקפם של הפרויקטים השונים.

בנוסף, מדינת ניו יורק מספקת סיוע פיננסי עבור רכישת חלקות נדל"ן ובניינים או מכונות וציוד, לצד סיוע בבנייה או בשיפוץ של בניינים למטרות פעילות עסקית, כולל שיפורים של נכסים מוחכרים, בנייה או שיפוץ של תשתיות לצורך הרחבה או העתקה למקום חדש, הון חוזר, הכשרת עובדים, הרחבת הזדמנויות הייצוא של החברה ושיפור תפוקה.
לכך יש להוסיף סיוע פיננסי באמצעות הלוואת ומענקים ישירים לעסקים בגין חלק מעלויות הפרויקטים הזכאים, סיוע באשראי מס השקעות ושראי הקלות מס, סבסוד ריבית באמצעות מענק או פיקדון צמוד במוסד המלווה על מנת להוריד את עלות ההלוואה ממוסדות פיננסיים במגזר הפרטי, הלוואות ומענקים עבור סיוע בהון החוזר במצבים מיוחדים וסיוע בתשתיות באמצעות שילוב של הלוואה ומענק בגין חלק מן העלות של פרוייקט התשתיות.

בשנים האחרונות אף הונהגו הקלות מס משמעותיות במדינה, הן בתחום העסקי (נדל"ן, מכירות, נכסים) והן בתחום הפרטי. שיעור מס החברות במדינת ניו יורק הוא כעת מן הנמוכים ביותר בצפון מזרח ארה"ב. בנוסף למיסים נמוכים יותר, ניו יורק מציעה מגוון הטבות לחברות המרחיבות את פעילותן או כאלה שעוברות לניו יורק. הטבות אלה כוללות:


אשראי מס השקעות (ITC)
עסקים היוצרים מקומות עבודה חדשים ומבצעים השקעות בנכנסים וציוד המערובים בייצור עשויים לקבל אשראי מס בשיעור של עד 10% מן ההשקעה הזכאית. עסקים חדשים רשאים להגיש בקשה להחזר כספי בגין שיעורי אשראי מסויימים, וניתן גם לצבור במשך 15 שנה את כל שיעורי האשראי הלא מנוצלים.

אשראי מס מחקר ופיתוח
השקעות במתקני מחקר ופיתוח זכאיות לאשראי מס חברות בשיעור של 9%. אשראי נוסף יינתן על מנת לעודד יצירה והרחבה של עסקי טכנולוגיה חלוציים, כולל אשראי יצירת מקום עבודה, למשך שלוש שנים, על סך 1,000 דולר לעובד ואשראי הון עבור השקעות בטכנולוגיות חלוציות.

פטור ממס מכירות
מדינת ניו יורק מציעה פטורים עבור רכישות של מכונות וציוד של ייצור נכסי מחקר ופיתוח ושירותים המשמשים בייצור ופעילות של מחקר ופיתוח.

הקלות במיסוי נכסי נדל"ן
על מנת לעודד פיתוח, הרחבה ושיפור של נכסים מסחריים, קיימת אפשרות של קבלת הקלות במס בטווח של 10 שנים לשם קיזוז הערכות מופרזות, בהתחשב בשיפורים בנכסים העסקיים והמסחריים.

ביטוח מס רכוש פרטי
בשונה ממדינות רבות אחרות, המטילות מס הן על נכסי נדל"ן והן על רכוש פרטי, מיסי הנכסים במדינת ניו יורק תקפים רק לגבי נכסי נדל"ן. רכוש פרטי, אם מוחשי ואם בלתי מוחשי, פטור ממס מדינה ומס מקומי.

כוח עבודה מגוון
מדינת ניו יורק משמת כבית לכוח עבודה מגוון הכולל עובדים בעלי תארים אקדמאים וניסיון עסקי בכל תחום. היא מדורגת שנייה בארה"ב מבחינת המספר הכולל של בוגרי לימודי מדעים והנדסה. העובדים במדינת ניו יורק נמנים על בעלי התפוקה הגבוהה ביותר בארה"ב בתחום הייצור. למשל, מדינת ניו יורק דורגה תשיעית בארה"ב בתפוקת עובדים – העובדים מייצרים ערך של 6 דולרים על כל דולר שהם מרוויחים.
מדינת ניו יורק מציעה לעסקים תמיכה עסקית ומשאבים טכניים לשם איזון העלויות הכרוכות בהעסקת עובדים חדשים בוהכשרת צוותים. ההטבות כוללות ניהול איכות כולל, בקרת תהליכים סטטיסטית, צוותי עובדים עצמאיים, חדירה לשווקים חדשים, או השגת תקני ISO, המשקיעים במדינת ניו יורק מוצאים את העובדים הטובים ביותר ומגיעים לביצועי שיא בפרויקטים שונים.

הייטק וחממות טכנולוגיות

תעשיית הביומד

מרכזי מצויינות

 
 
עמוד הבית  |  אודות  |  חדשות  |  כלכלת ניו יורק  |  לעשות עסקים  |  השקעות  |  אירועים  |  קישורים  |  הזדמנויות עסקיות  |  צור קשר
 
Powered by Art-Up